En Yeni Bindallı ve Kaftan Modelleri

En Yeni Bindallı ve Kaftan Modelleri

Kına gecelerinin vazgeçilmez kostümlerinden bir tanesidir bindallı. Bu yüzden bu kadar değerli bir günde giyildiği için çok önem verilir işçiliğine. Tasarımı için modelistler canla başla çalışır. Birbirinden güzel bindallı modelleri ile gelin adayları hangisini seçeceğine karar veremez. Son yıllarda bindallı seçenekleri öyle arttı ki, genç kızların karar verememesini yadırgamamak gerekir. Kına gecelerinde adınızdan söz ettirmek istiyorsanız mutlaka bindallı giymelisiniz. Yarım kollu ya da uzun kollu, altın ya da gümüş işlemeli, kemerli ya da kemersiz seçenekleri ile bindallılar sizin için sıraya girdi. Mutlaka bir tanesi sizin içindir.

Tasarım Harikası Modeller

Tasım harikası modellerden biridir kaftan. Tıpkı bindallı da olduğu gibi kaftan sizin özel günleriniz için tasarlanmıştır. İçinde rahat edeceğiniz, kadife, atlas kumaş ya da ipek kaftan ile eski dönemlerin sultanlarından farksız olacağınızdan eminiz. Birbirinden değerli modeller ile hanımlar içinde kendisini çok özel ve mutlu hissedecek. Siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka bir bindallı veya kaftan denemelisiniz.

Özel Seçenek

Özel seçenekler ile karşınızda duran yüzlerce bindallı modelleri ile gelin adayları son derece mutlu. Çünkü içlerinden bir tanesi mutlaka ona göre. Bu arada siz çoktan evlenmiş ama bu harika tasarımları yine de giymek istiyorsanız, illa ki sizin kına geceniz olmak zorunda değil. Yakın akraba ya da arkadaşınızın kına gecesinde ona eşlik edebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İlgili Banyo

İlgili Banyo

Bursa İndirimli Otel Avantajları

Bursa İndirimli Otel Avantajları

Neopren Kumaş Nerelerde Kullanılır?

Neopren Kumaş Nerelerde Kullanılır?

Kanvas Tablo Satın Al

Kanvas Tablo Satın Al

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir