Erkekler Bişektomi Yaptırabilir Mi?

Erkekler Bişektomi Yaptırabilir Mi?

Estetik operasyonlarında genel talepler her ne kadar kadınlardan geliyor olsa da erkeklerin de ilgileri yok değildir. Her geçen günle birlikte erkeklerin taleplerinde bir artış yaşanmıştır. Çünkü güzellik kavramı bugün hem erkekler için hem de kadınlar için çok önemlidir. Kapalı burun estetiği , erkeklerin de ilgi ile takip ettikleri bir operasyon olmuştur. Burunlarının görünümünden memnun olmayan erkekler sıklıkla bu operasyonu tercih etmektedirler.

Revizyon burun estetiği operasyonlarının yanı sıra, erkekler için jinekomasti operasyonları da önemlidir. En çok tercih edilenler arasındadır. Kısacası, erkekler de güzelliklerine değer vermektedirler. Genel olarak sahip oldukları güzelliği mümkün mertebe her açıdan yansıtmak istemektedirler.

Erkeklerin talepleri arasında yer alan bir operasyon daha var ki o da yanak inceltme operasyonlarıdır. Yanak inceltme operasyonu, kadınlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Bu bir gerçektir. Ancak erkekler de ilgi göstermektedirler. Ameliyatta amaç yanakta yer alan fazla yağların alınması üzerine kuruludur. Yanaktaki yağların alınarak çene kemiğinin çok daha keskin bir şekilde ortaya çıkması sağlanır. Bu da istenilen erkeksi görüntüdür.

Bişektomi yaptıracak olan erkeklerde işlem biraz daha farklıdır. Çünkü erkeklerin yanak yapısı, daha doğrusu kemik yapısı farklıdır. Daha az yağ bulunmasından ötürü kadınlara kıyasla daha az miktarda yapı alınır. Ancak aynı şekilde son derece risksiz ve kısa sürelidir. Operasyon sonrasında ağrı sızı çok az miktarda görülür.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Spa Masajı

Spa Masajı

Lazer Tedavileri Nelerdir? Kimlere Uygulanabilir?

Lazer Tedavileri Nelerdir? Kimlere Uygulanabilir?

Yeni Nesil Protez Saç Tedavisini Oscar Hair Protez Saç Merkeziyle Görün

Yeni Nesil Protez Saç Tedavisini Oscar Hair Protez Saç Merkeziyle Görün

Acuvue Oasys Lens Nasıldır?

Acuvue Oasys Lens Nasıldır?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir