Lazer Tedavileri Nelerdir? Kimlere Uygulanabilir?

Lazer Tedavileri Nelerdir? Kimlere Uygulanabilir?

Günümüzde bayanların yoğun ilgi gösterdikleri epilasyon olayı çığır gibi büyümektedir. Doğru ve işini bilen uzmanlar tarafından yapıldığı zaman pek çok avantaj sağlayan epilasyon uzmanlar ile yapılmadığı taktirde ise cehenneme dönüşebilmektedir. İzmir lazer epilasyon ile bayanlar kadar erkekler de kendilerine bakım yapabilmekte ve tüm kötü görüntüden kurtulmaktadırlar. İzmir de bulunan pek çok özel klinikte yapılan bu tedavi yöntemi ile insanlar istenmeyen tüyleri ile kolaylıkla vedalaşmaktadır. Tüy oluşumu genetik faktör olduğu için her insanda farklı olmaktadır. Belirli yöntemlerin olması ile birlikte daha kalıcı ve kesin çözüm olan lazer epilasyon son model teknoloji ile yapılmaktadır.

Kabaca tabiri ile tek dalga boyunda yoğunlaştırılmış ışık denilmektedir. Faydaları ise en başta kalıcı ve uzun dönemli tedavi yöntemi olmasıdır. Bunun haricinde hasta göreceli de olsa kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Tüylerde tekrar büyüme olsa bile açık renkli ve ince şekilde tüylenme olmaktadır. Batık kılların ve kıl dönmelerinin de en etkili tedavi yöntemi olmaktadır.

Bayanlar kadar artık günümüzde erkekler de kişisel bakımlarına önem vermektedir. Lazer ile yapılan bu yöntem ile kıl köklerindeki olan tüylerin zayıflatılması amaç edinilmektedir. Bunun haricinde doğuştan veya sonradan oluşan lekeler bulunmaktadır. Çiller, et benleri, güneş lekesi veya doğum lekeleri de lazer ile geçebilmektedir. İzmir leke tedavisi ile bu lekelerden kurtulmak mümkün olmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken şey ise leke tedavilerinin uzun süren ve uzmanlık gerektiren tedaviler olmasıdır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Spa Masajı

Spa Masajı

Yeni Nesil Protez Saç Tedavisini Oscar Hair Protez Saç Merkeziyle Görün

Yeni Nesil Protez Saç Tedavisini Oscar Hair Protez Saç Merkeziyle Görün

Acuvue Oasys Lens Nasıldır?

Acuvue Oasys Lens Nasıldır?

Diş Estetiği Nasıl Korunur?   

Diş Estetiği Nasıl Korunur?  

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir