Liva Kent Bölgede Göz Boyuyor.

Liva Kent Bölgede Göz Boyuyor.

Enkay İnşaat , Konya’da İnşaat Sektöründe yine ses getirecek bir projeyi tamamlayarak anahtarları teslim etmenini mutluluğunu yaşıyor.

Liva Kent, Enkay İnşaat’ın tüm tecrübelerini fiiliyata döktüğü projesidir. Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak denilince tercih edilen tek firması haline gelen Enkay İnşaat, Liva Kent projesiyle sektöre yeni bir soluk getirdi.

Enkay İnşaat, kentte bugüne kadar ki bütün projeler arasındaki yapımı inşası ve yaşam alanlarındaki farklılığıyla zirveye yükselmiştir. Vatandaşlardan büyük talep gören Liva Kent projesinde kullanılan malzemelerin kalitesi, farklı iç dekorasyonu ile Konya’nın en gözde mevkilerinden biri olan Karatay bölgesine de farklı bir adım attırdı. Kaliteli yaşam alanları, şık mimarisi ve ergonomik kullanım alanları ile şehrin en gözde projeleri arasında yerini aldı.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe hiç yapılmayanları yapan Enkay İnşaat, Liva Kent projesinin yapım aşamasında hiçbir malzemeden kaçınılmadı. Sizlere kısaca proje hakkında bilgi vermek istiyoruz; kapalı otoparkın yanı sıra misafir otoparkı ile misafirlerinizi de düşünerek farklılığını ortaya koymuştur. Yeşil alanı ve 7/24 site güvenliği, gece görüşlü, dairelere bağlantılı güvenlik kameraları, yürüyüş yolları, kamelyalar, Bahçe peyzaj düzenlemesi, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, Süs havuzları bulunmakta. Blok özelliklerine de değinecek olursak, depreme dayanıklı konut üretimi, Bina dış cephe ısı yalıtımı, Katlar arası ses ve ısı yalıtımı, Görüntülü diafon sistemi, Yangın alarm sistemi, bina girişlerinde posta kutusu, zeminde doğal taş kaplama kullanılmıştır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İlgili Banyo

İlgili Banyo

Bursa İndirimli Otel Avantajları

Bursa İndirimli Otel Avantajları

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Akrilik Camı Halısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akrilik Camı Halısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir