Müşteri Firması Olmak İçin Tek Bir Adım: Salesforce

Müşteri Firması Olmak İçin Tek Bir Adım: Salesforce

Söz konusu olan bu uygulama, müşteri firması olmak ve müşterilerle tamamıyla yepyeni yöntemlerle bağlantı kurulmasını sağlamaktadır. Ayrıca müşterilerin interneti için yepyeni bir müşteri platformu olarak da tanımlanmaktadır. Yeni nesil cihaz ve uygulamalar ile sizleri geleceğe taşıyabilecek bir platforma ihtiyacınız olacaktır. Mobil ve sosyal; cihaz ve uygulamaların devamlı değişiklik gösteren dünyasını destekleyecek bir platform salesforce crm olarak ifade edilmektedir.

Ayrıca belirtilen bu platform iş ortakları, uygulama geliştiriciler, çalışanlar, müşteriler ve sistem yöneticileri için çok sayıda özelliği beraberinde getirmektedir. Hızlı bir şekilde devreye sokulabilen salesforce crm demo platformunu da değerlendirebilirsiniz. Bu platform üzerinde yer alan çözümler, kısa süre içerisinde yarar sağlayıp gerçekleştirilen yatırımlardan en üst düzeyde geri dönüşün elde edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu platformun uygulamaları hem satış oranının artış kaydetmesini sağlayıp gelir artışı bakımından üst düzey yarar sağlar hem de hizmet maliyetinin azalmasına yardımcı olur. Sizler de kurumunuza özel olan CRM değer hesaplayıcınızı çalıştırmalı ve yapacağınız yatırımların sizlere geri dönüş oranını hesaplayabilirsiniz.

Bu platform, müşterilerinin yatırımlarının geri dönüşümlerine en üst düzeyde özen göstermektedir. Ayrıca salesforce Türkiye kapsamında müşterilerin kazanımlarını bağımsız nitelikli kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen araştırmalarla takip etmekte ve elde edilen hızlı kazanım bilgilerini de müşterileriyle paylaşmaya çalışmaktadır. Gerçekleştirilen bağımsız araştırmalar doğrultusunda bu platform, müşterilerin yatırımlarının yaklaşık geri dönüş hızı olarak %70 oranını tespit etmiştir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Arçelik Yetkili Şirket

Bursa Arçelik Yetkili Şirket

Iqos Iluma Hakkında Merak Edilenler

Iqos Iluma Hakkında Merak Edilenler

Türkiye’nin Mobil Oyun Girişimcisi

Türkiye’nin Mobil Oyun Girişimcisi

Ostim Bölgesinde Etiket Hizmetleri

Ostim Bölgesinde Etiket Hizmetleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir