Neopren Kumaş Nerelerde Kullanılır?

Neopren Kumaş Nerelerde Kullanılır?

Neopren levhanın standart boyutu 2 mx 1 m’dir, koyu renklidir, genellikle siyahtır, bir tarafı pürüzsüz ve diğer tarafı gözeneklidir ve birkaç cm kalınlığındadır.Sac daha ince katmanlar halinde kesilir, daha sonra lamine edilir ve daha sonra lamine edilir. işlenmiş. Kumaş alanlar. Açık ağ yüzeyi, dalış kıyafetlerinde ve zayıflama aksesuarlarında doğrudan cilt teması (önceden ıslatılmış) için kullanılır . Çoğu durumda, neopren çeşitli kumaş türleri ile kaplanır ve bazen ısıyı korumaya yardımcı olmak için metalize bir kaplama uygulanır. Özel hücre kaplama türleri, derin deniz giysisinin kuru cilde tam yapışma etkisi yaratmasına izin verir.

Neopren yoğunluğuna ve nasıl işlendiğine ve kullanıldığına göre sınıflandırılır. İlk parametre, tabakanın kalınlığındaki kabarcıkların konsantrasyonu ile ilişkilidir ve buna göre ayırt edilirler:

Kumaş Alan. Özel bir çeşit, gerildiğinde, deri ile hava değişiminin gerçekleştiği deliklerden oluşan neopren ağdır. Amacı esas olarak dekoratif olmasına rağmen, delikli malzeme kullanılarak bir dereceye kadar benzer bir etki elde edilebilir.

Neopren uygulama alanları çok çeşitlidir. Dalgıçlar ve itfaiyeciler için tulumlar ve aksesuarlar, her türlü ortopedik cihaz, mühendislik ve inşaatta ses emici ve ısı yalıtım pedleri, darbeye dayanıklı kapaklar, sporcular, ekstrem sporcular ve sıradan turistler için koruyucu ekipmanlar – bu, ürünlerin tam bir açıklaması değildir. bu sıra dışı malzemenin özelliklerinin en iyi şekilde tezahür ettiği yer. …

Kumaş Alanlar. Neopren’in dalgıçlar tarafından yaygın olarak kullanılması, ondan yapılan mayo modasına yol açtı ve şok emici özellikleri sayesinde ofis ekipmanları için parlak ve güvenilir çantalar ve kapaklar ortaya çıktı. Neopren giysilerin omurgayı sabitleme, kan dolaşımını ve deri altı tabakadaki metabolizmayı uyarma özelliği, giyim ve spor aksesuarlarında gerçek bir patlamaya neden oldu.

Giyim sektörü de bir kenarda durmadı. Değişken hacimlere ve silüetlere izin veren hafif, sıcak, elastik malzeme, ve diğerleri gibi otoriteler de dahil olmak üzere moda markaları tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlandı.Moda tutkunları hafif ve sıcak tutan montları, yağmurlukları, neopren ceketleri takdir etti. Kumaş Alan. Sportif-şık tarz birçok yıldız tarafından gösterilmeye başlandı. 2015’ten beri partilerde ve hatta ofislerde çeşitli elbiseler, ceketler, etekler ve köpük kauçuk ayakkabılar ortaya çıktı.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kanvas Tablo Satın Al

Kanvas Tablo Satın Al

Dekorasyon Hizmeti Satın Al

Dekorasyon Hizmeti Satın Al

Hayaller Dükkanı Söz Nişan İçin Aradığınız Her Şey!

Hayaller Dükkanı Söz Nişan İçin Aradığınız Her Şey!

Uygun Fiyata Gelinlik Nasıl Olur?

Uygun Fiyata Gelinlik Nasıl Olur?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir