Firmanızın Reklamını Yapın

Firmanızın Reklamını Yapın

Şirketinizde tanıtıma sunduğunuz ürün ya da hizmetler için özel programlama yaparak farkındalık yaratabilirsiniz. Dilediğiniz boyutlarda firmamız LED ışıklı tabela üretimi gerçekleştirmektedir. Bunun yanında şirketimiz yazı geçişleri ve animasyon ile beraber derdiği program ile ekranları sizin kontrolünüze sunmaktadır. LED ekranlarımız kullanıma hazır olarak sizlere ulaştırılmaktadır. LED ekranların kullanımı oldukça basittir. Size gönderilen LED ekranları sadece fişe takmanız yeterli olacaktır. Şirketimiz her boyutta LED ekranların üretimini gerçekleştirmektedir. Açık alanda pek çok müşterinin dikkatlerini çekmek için tasarlanmış yazı şeklinde hareket eden LED ekranlar üretiyoruz. Reklam ve özel amaçlarınız için kullanabileceğiniz birçok çeşitli boyut, renk ve özelliklerdeki kayan yazılar bu adreste yer almaktadır.

Işıklı Tabela Fiyatları

Şirketimiz LED ekran üretimi konusunda uzman bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Ürün yelpazemizde modül ışıklı tabela ve animasyon kartlarını bulabilirsiniz. Bu ürünlerin tamamı kendi bünyemizde üretmekte satışa sunulmaktadır. Hızlı teslimat ve satış sonrası teknik servisimizle özel ihtiyaçlarınıza her zaman etkin çözümler üretiyoruz. Firmamız müşterilerinin isteklerine göre animasyon tasarımını yapmakta ve uygulamaya göre programlara yer vermektedir.

Işıklı Tabelada Neler Yapılır?

Şirketimiz istediğiniz uzunluk ve boyda renkli animasyon yapabilmektedir. LED ışıklı tabela sisteminde yer alan yazıyı animasyonu resimleri istediğiniz zaman bilgisayardan değiştirme imkânına erişebilirsiniz. Firmamız sizlere gerekli eğitimi ve kullanımı montaj sonrasında vermektedir. Sizde firmamızı arayıp ebat ve ölçülerini söyledikten sonra firmamız iki gün içinde montaj dâhil teslimini yapabilmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Firma Rehberi Fırsatı

Firma Rehberi Fırsatı

En Güncel Rust Hileleri

En Güncel Rust Hileleri

Rust Hileleri

Rust Hileleri

Organik Beğeni Ve Yorum Satın Al

Organik Beğeni Ve Yorum Satın Al

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir